Diskuse serverů poskytující tyto hry online: mariáš, scrabble, deskové a karetní hry

Zvířátka

kdopříspěvek
motyliLET 1.9.2006 13:50
Zviratka su a boli lupeznici a nedostali nikdy ziadne z nich padaka :) len na margo a ze boli uspesne je bezpochyb
cest a slava , pravda a laska zvitezi nad lzi a nenavisti v cistych zvieracich psyche
finist 1.9.2006 13:48
Zvířátka samozřejmě v našich duších žijí dále, pouze vstupem zahraničního partnera byla jakostní značka přesunuta pouze do komentáře. Největší dík samozřejmě patří vůdci [:Veprik]ovi. "Děkujeme KAPITÁNE".
Vitoriung 1.9.2006 12:26
to je tak kdyz se do toho primotaji zensky, kdybyste nedali padaka motylovi a kalhonovi jak vam dneska mohlo byt dobre.. :/
Veprik 1.9.2006 10:15
Renard, Ottawa, OLDDOG, pes (2004)
ivana, motyliLET, kalhon, PaJ, finist (2005)
finist, KATARINKA, janina, Masa (2006)
Děkuji všem, kteří se podíleli drobnou, pečlivou a nezištnou prací na úspěších družstva Zvířátek, které, ač povětšinou ryze amatérské, prosaditi se dokázalo v tvrdé mezinárodní konkurenci až na druhé místo celkového pořadí.
Nesmírně mne těšilo s vámi všemi spolupracovat a jsem pyšný, že na je to vrcholu našeho působení, kdy mohu po více než dvou letech ohlásit mírně sentimentálně ukončení jeho působení.
Požádal jsem přednostu serveru, aby nedopustil zneužití naší značky v budoucnosti a bylo mi vyhověno, takže památka na krásné roky zůstane neposkvrněna.
Přeji všem, kdo se na skvělém jménu našeho družstva podíleli, aby se jim co nejlépe dařilo v mariášové závislosti.